Fulltextové hledání

Seznam lékařů

Návštěvnost:

Obsah

Sídlo, pracovní doba a spádová oblast orgánu sociálně-právní ochrany dětí  Městkého úřadu Jablunkov

Sídlo OSPODu v Jablunkově je na adrese: Městský úřad Jablunkov, Dukelská 104, 739 91 Jablunkov

Budova, ve které sídlí OSPOD, se nachází v centru města Jablunkova, cca 10 minut pěšky od autobusového stanoviště. OSPOD využívá pro svou činnost prostory v 1. patře výše uvedené budovy (kancelář č. 213, 214, 215).

Časové dostupnosti orgánu SPOD:

Pondělí           - od 8.00 do 17:00 hodin

Úterý               - od 7:30 do 14:00 hodin

Středa            - od 8.00 do 17:00 hodin

Čtvrtek            - od 7:30 do 14:00 hodin

Pátek              - od 7:30 do 14:00 hodin

Pro všechny odbory městského úřadu jsou za úřední dny vyhlášeny pondělí a středa, v nichž jsou stanoveny úřední hodiny od 8.00 hodin do 17.00 hodin.

Osobní výkon sociálně-právní ochrany je zajištěn každý pracovní den. Jednání s klienty na úseku SPOD probíhá zejména v úředních hodinách, ale pracovníci SPOD zajišťují výkon sociálně právní ochrany (neodmítnou vyřídit klienta) i mimo tyto úřední hodiny.

Mimo pracovní dobu a ve dnech pracovního klidu je na úseku SPOD zajištěna nepřetržitá pracovní pohotovost, a to pro případ zajištění okamžité pomoci ohroženému dítěti na životě, zdraví a jeho vývoji.

Spádovou oblast sociálně-právní ochrany dětí tvoří těchto 12 obcí:

Bocanovice, Bukovec, Dolní Lomná, Horní Lomná, Hrádek, Hrčava, Jablunkov, Milíkov, Mosty u Jablunkova, Návsí, Písečná, Písek